סדנת יוגה ואוכל בריא

סדנת יוגה ואוכל בריא

התנועה והאוכל מתמזגים במפגש ייחודי רב-חושי לעידוד עצמאות גופנית ובריאותית. המפגש כולל שיעור יוגה, סדנת בישול וארוחה, בהנחייתי ובשיתוף השפית שני בנאי.

את המפגש נתחיל בשיעור יוגה של כשעה, נזוז, ננוע ונגוון בתנועה, נהדק ונדייק את הקשר עם הנשימה. דגש נוסף בשיעור היוגה יהיה על דרכים יצירתיות להניע את הגוף בסביבת המשרד, תנוחות יוגה רבות יכולות להיעשות על כיסא או מול שולחן, במקום על מזרן, כך השיעור ייתן כלים גם לאנשים שחיים אורח חיים יושבני.

חשוב לדעת- תנוחות יוגה רבות מסייעות בגירוי הקיבה, הלבלב והמעיים, לשם חיזוק פעולתם הטבעית והתקינה. וכך הגוף יהיה מוכן לקראת ארוחה מזינה.

בהמשך המפגש נעבור למטבח, שם יתנסו כל המשתתפים בבישול בריא וצמחוני, ויכירו את עקרונות הבסיס של התזונה הנכונה, תוך הכנת מנות קלות ומאוזנות. יחד, נלמד טיפים לבישול בריא ומזין בבית ובמשרד, נקבל רעיונות לארוחות קלילות המתאימות לשגרת העבודה, ונכיר חומרי גלם מומלצים שכדאי להחזיק בכל בית. מתכונים יינתנו לאחר הסדנה.

בתום המפגש נשב יחד לארוחה מלאה בכל טוב.

את הסדנה ניתן לקיים גם באונליין! המתכונים והמצרכים יישלחו לכל משתתפ/ת מבעוד מועד. שיעור היוגה יינתן בלייב דרך הוידאו (ללא צורך במזרן) וסדנת הבישול גם כן.

על שני בנאי

שני בנאי היא בוגרת ביה"ס המוביל בעולם לבישול בריא ותזונה – The Natural Gourmet Cookery בניו יורק. שימשה כטבחית במסעדות שף בתל אביב ובניו יורק וכשפית וקונדיטורית ב"משק ברזילי". שני גם מתרגלת בעצמה יוגה מזה 12 שנים.
הקודם
הבא

המלצה על הסדנה

״עומר הגיעה אלינו למשרד לסדנת יוגה ואוכל בריא. הקשר עם עומר ותכנון היום היה מדהים! עומר העבירה שיעור מקצועי שתאם את כל הרמות, היה מרגיע ומרענן כך אמרו כולם! אחרי השיעור נפגשנו לארוחה שבישלה שני, שלפני כן עברה איתי על התפריט ולא נבהלה משום שינוי שהכנסנו. האוכל היה מעולה! השילוב של הסדנה והארוחה הוא שילוב מנצח!״

הצטרפו לרשימת התפוצה

הרשמו לקבלת עדכונים מעניינים לתיבת הדואר הנכנס שלך